Büyükyalı İstanbul

İstanbul / Zeytinburnu, Kazlıçeşme Mah.
 • m² Aralığı

  75 ~ 520
 • Fiyat Aralığı

  0 TL ~ 0 TL
 • Teslim Tarihi

  Mart 2019

Özellikler

 

Büyükyalı İstanbul

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat, İstanbul Kazlıçeşme sahil yolunda, dünya standartlarında bir “yeni şehircilik” projesini, Büyükyalı adıyla hayata geçiriyor.

“İnsan” ve “iyi yaşam” kavramlarını odağına alan, sakinlerine ve ziyaretçilerine her anlamda “iyi bir yaşam” sunmayı hedefleyen Büyükyalı’nın konseptini; yaya konforu, geleneksel mahalle kültürü, renkli sosyal yaşam, kültürel çeşitlilik, kalite, sürdürülebilirlik gibi değerleri bir araya getiren ve projenin “iyi yaşam” vizyonunu destekleyen “yeni şehircilik” akımı oluşturuyor.

Büyükyalı’da bu özelliklere, deniz ve ulaşım kolaylığı da ekleniyor. Özel deniz taksi ulaşımının yanı sıra kara ve raylı sistemin tüm alternatiflerinin kullanılacağı Büyükyalı, Tarihi Yarımada’nın hemen yanında, Marmara Denizi’nin kıyısında yer alıyor. Marmaray, banliyö hattı, 8 şeritli yeni sahil yolu ve deniz ulaşımı imkanlarını bir arada sunan ulaşım olanaklarına 2016’nın sonunda, İstanbul’un Asya ve Avrupa Yakası’nı tüp geçişle birbirine bağlayarak motorlu araçlara geçiş olanağı sağlayan Avrasya Tüneli de ekleniyor.

Projede farklı konsept ve büyüklüklerde konutlar, otel ve otelle birlikte işletilecek markalı rezidans konutlar yer alıyor. Ayrıca, ticari, sanatsal, kültürel ve sosyal tesislerle çocuk alanlarının yer alacağı kiralanabilir sosyal alanlar bulunuyor. Büyükyalı, %60’a ulaşan yeşil alanları ve %15’lik alandaki tarihi binalarıyla, “iyi yaşam”ın kriterlerini yeniden tanımlıyor. Toplam 111 dönümlük arazide yükselecek Büyükyalı’nın ilk etabında, Eylül ayında 452 ünitenin satışa sunulması hedefleniyor. Büyükyalı’nın mimarlığını, 200’den fazla uluslararası ödülün sahibi İngiliz mimarlık şirketi Chapman Taylor üstleniyor. 

4 Mahalle
1 ) Büyükyalı Deniz Kapı Evleri

İyi bir yaşam için, daha çok deniz: 

Her yeni başlayan günü denizle karşılamak, mavinin her tonunu pencerenizden salonunuza almak, Marmara Denizi’nin ve Tarihi Yarımada’nın tüm renklerini hayatınıza katmak isterseniz Deniz Kapı Evleri’nde yeriniz hazır. Dış yüzeyinde İstanbul’un tarihi dokusuna uyumlu renk ve dokuda cephe malzemesi kullanılan ve İstanbul’un tarihi dokusunu yansıtan Deniz Kapı Evleri, tüm dairelere maksimum manzarayı sağlamak için “U” şeklinde tasarlandı. Deniz Kapı Evleri’nin çevresinde yer alan tarihi binalarıyla İstanbul’un zamansız ruhunu yaşarken canlı meydanı gören manzarasıyla her an sosyalleşmenin tadını çıkarın.


2 ) Büyükyalı Bahçe Kapı Evleri

İyi yaşamı içinize çekin:

Kapınızdan dışarı adım attığınız anda; denizin esintisi, çimlerin kokusu, rengârenk çiçekleri ve ulu ağaçlarıyla Bahçe Kapı Evleri, size kendinizi her an doğanın içinde hissettirecek. Yoğun şehir hayatının içerisinde, Bahçe Kapı Evleri’nin yemyeşil bahçeleri ve serin avluları, ruhunuzu dinlendirecek. Büyükyalı içinde yer alan tarihi binalarsa yeniden canlandırılarak, İstanbul’un tarihi dokusunu Bahçe Kapı Evleri’nin manzarasına yansıtacak.


3 ) Büyükyalı Gün Kapı Evleri

İyi bir yaşam yürüme mesafesinde:

Güneşin içinizi ısıttığı deniz kokulu sabahlarda, sahilde yemyeşil bir alanda yürüyerek, tertemiz bir nefesle güne başlamanın keyfini, ailenizle ve dostlarınızla yiyeceğiniz yemekte tamamlayın. Modern, dinamik ve konforlu yapısıyla hayatı kolaylaştıran Büyükyalı Gün Kapı Evleri, sunduğu eşsiz sosyal olanaklarıyla iyi bir yaşamın kapısını aralıyor. Sinema salonları ve gösteri merkeziyle kültür ve sanatı hayatınızın merkezine taşıyor. Büyükyalı Gün Kapı Evleri, ihtiyacınız olan her şeye çok yakın!

 

4 ) Büyükyalı Kemer Kapı Evleri

Yaşamın kalbine açılan kapı: 

Yaşamın ritmini tüm canlılığıyla yaşamak mı yoksa evinizin konforunda huzura yakın olmak mı? Seçim yapmanıza gerek yok! Büyükyalı Kemer Kapı Evleri, ikisini de mümkün kılarak hayatınızı kolaylaştırıyor. Şehrin kaliteli ve stil sahibi semtlerinden Nişantaşı’nın ruhuna yeniden hayat veren Büyükyalı Kemer Kapı evlerinde, ihtiyacınız olan her şeye yürüyerek ulaşmak ya da balkonunuzdan manzaranın tadını doyasıya çıkarmak mümkün. Büyükyalı Kemer Kapı evleri, evinizin sıcaklığını yaşamın tüm renkleriyle birleştirerek, zamanı size özel kılıyor.

Vaziyet Planı

Büyükyalı İstanbul - Vaziyet Planı

İletişim

Proje Adres Bilgileri

Kennedy Cad. Kazlıçeşme Mahallesi 34020 Zeytinburnu, İstanbul / Türkiye

İletişim

 • Ofis (+90) 212 557 73 73

 • Cep (+90) 212 557 73 73

Mesaj Gönder

Proje Sahibi

Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul, Yenigün İnşaat Ortaklığı

İnternet sitesi